Nauka gry na pianinie

Indywidualne lekcje nauki gry na pianinie
odbywają się w poniedziałki od godz.1600-1900.

Lekcje prowadzi Pani mgr Ewa Kowieska.

Koszt lekcji 45 min. wynosi 30zł.

"W swoim programie nauczania wprowadzam Dziecko w świat muzyki w sposób odpowiedni do wieku i poziomu muzycznego.
Już od pierwszej lekcji staram się aby między uczniem, a instrumentem nawiązała się przyjacielska więź. Uważam, że nauka gry na pianinie powinna być ulubioną zabawą traktowaną coraz poważniej. Uczeń po pierwszych zajęciach wychodzi z poczuciem, że "JUŻ GRA", a to daje mu wiarę w siebie i w swoje możliwości."

mgr Ewa Kowieska

Ewa Kowieska - z wyróżnieniem ukończyła Wydział Artystyczny Instytut Muzyki UMCS, na co dzień występuje na scenie w Teatrze Muzycznym.
Umiejętnościami tam nabytymi dzieli się z przedszkolakami, dzięki którym nasi "mali Artyści" wspaniale wcielają się w swoje role w przedstawieniach i bajkach.

Od wielu lat prowadzi rytmikę w przedszkolu, wypracowała swoją autorską metodę nauczania muzyki. Dzieci są bardzo dobrze przygotowane i bez problemu dostają się do szkoły muzycznej,

także do dziecięcych chórów lubelskich. Swoje doświadczenia sceniczne wykorzystuje już w pracy z  najmłodszą grupą, przygotowując dzieci do występów przed publicznością, podczas których grają na instrumentach i śpiewają solowo.