opłaty

350 zł
– wpisowe, płatne jednorazowo na cały okres przedszkolny. Pobierane jest przy zapisywaniu dziecka do przedszkola.  Przeznaczone jest głównie na zakup materiałów plastycznych, pomoce dydaktyczne, itp.

400 zł – czesne, płatne do 5 dnia każdego miesiąca, w nim zawarte są opłaty za wszystkie zajęcia uwzględnione w planie dnia, tj. za rytmikę oraz zajęcia muzyczne,  język angielski przez zabawę, zajęcia taneczne, zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcynej, zajęcia plastyczne, zajęcia z logopedą, itp. Tak więc wszystkie dzieci uczestniczą w codziennych zajęciach artystycznych wraz z całą swoją grupą, nikogo nic nie omija, każde dziecko ma takie same warunki do rozwoju.

10 zł – stawka dzienna wyżywienia, zawiera opłatę za śniadanie, obiad, wczesny podwieczorek (ok. godz. 14.00) oraz tzw. drugi podwieczorek (ok. godz. 16.00).

Natomiast w ramach zajęć pozaprogramowych rodzice mogą swym pociechom zapewnić indywidualne lekcje nauki gry na pianinie, np. w ramach przygotowwywania dziecka do egzaminów do szkoły muzycznej. Cena takich zajęć to 25 zł za jedną lekcję ze specjalistą.

Standartowo pobieramy również opłatę na ubezpieczenie dzieci w kwocie zależnej od ubezpieczyciela, oraz na zakup podręczników i kart pracy dla przedszkolaków.