Kadra - czyli poznajcie nas bliżej

Wszyscy nasi pracownicy przeszli przez proces rekrutacyjny, związany z oceną wiedzy w danym zakresie a także oceną ich umiejętności pedagogicznych czy artystycznych. Sprawdzaliśmy ich predyspozycje do pracy z małymi dziećmi. Każda z osób pracujących w naszej placówce posiada odpowiednie wykształcenie, uprawniające ją do prowadzenia  zajęć oraz warsztatów artystycznych.

Nasi nauczyciele to ambitni profesjonaliści, rozwijający się zawodowo pasjonaci.
Chętnie podejmują nowe wyzwania.

Poznajcie nas bliżej:

mgr Adriana Michalewska - Dyrektor

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego, Wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych, były pracownik naukowy Wydziału Edukacji Elementarnej i Arteterapii niniejszej uczelni. Pracownik instytucji pozarządowych takich jak Fundacja Haliny Sroczyńskiej, gdzie czynnie wspierała  działania statutowe, koordynowała pracę wolontariuszy, planowała oraz organizowała warsztaty i aukcje.  Współpracownik Stowarzyszenia ,,Antyschematy”, Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka’’, Członek Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich „KAJROS”.

Prowadzi szkolenia oraz treningi w zakresie szeroko rozumianej arteterapii kreatywnej, warsztaty (analiza rysunku, procesu twórczego, integracja grupy). Prowadzi indywidualne warsztaty arteterapii.

mgr Grzegorz Zawistowski

mgr Grzegorz Zawistowski - Z-ca Dyrektora

Od dwóch dekad związany z szeroko rozumianą edukacją. Początkowo jako nauczyciel akademicki na Wydziale Humanistycznym UMCS, następnie jako trener w zakresie specjalistycznych szkoleń dla firm, instytucji i urzędów.

Współwłaściciel „Akwarelek”,
odpowiedzialny za administrację oraz kadry.

mgr Ewa Kowieska

Z wyróżnieniem ukończyła Wydział Artystyczny Instytut Muzyki UMCS, na co dzień występuje na scenie w Teatrze Muzycznym . Umiejętnościami tam  nabytymi dzieli się z przedszkolakami, dzięki którym nasi "mali Artyści" wspaniale wcielają się w swoje role w przedstawieniach i bajkach. Od wielu lat prowadzi rytmikę w przedszkolu, wypracowała swoją autorską metodę nauczania muzyki. Dzieci są bardzo dobrze przygotowane i bez problemu dostają się do szkoły muzycznej,  także do dziecięcych chórów lubelskich. Swoje doświadczenia sceniczne wykorzystuje już w pracy z  najmłodszą grupą, przygotowując dzieci do występów przed publicznością, podczas których grają na instrumentach i śpiewają solowo.

mgr Joanna Szot

Joanna Szot

Posiada tytuł licencjata w zakresie animatora i menedżera kultury Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie (nadal studiuje). Umiejętności języka angielskiego nabyła podczas pobytu w USA, gdzie kończyła liceum i otrzymała dyplom dojrzałości.
Posiada certyfikaty:
- UNIVERSITY OF CAMBRIDGE ESOL EXAMINATIONS, grade C

Ukończyła także kurs Helen Doron Early English w zakresie:
- MORE ENGLISH FOR ALL CHILDREN
- MORE ENGLISH FOR INFANTS
- PLAY ON IN ENGLISH
- PAUL WARD AND THE TREASURE
- BOTTY THE ROBOT TEACHES YOU ENGLISH

AUTORSKI PROGRAM JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Podstawą i inspiracją programu jest nieograniczony potencjał i potrzeby poznawcze dzieci w wieku przedszkolnym. Metody pracy opierają się na doświadczeniu i zaangażowaniu - uruchomieniu wszystkich zmysłów i dziecięcej wyobraźni tak, by nauka przebiegała w sposób przyjemny a wiedza była przyswajana spontanicznie.