Letnia Akademia Sztuki 2010

Jest to pierwsza edycja wakacyjnych zajęć w formule ,,półkolonii letnich”,  mających na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży spędzenia wakacji w sposób twórczy, wesoły i bezpieczny.

Równocześnie działy dwie pracownie muzyczna i plastyczna. Muzyczna prowadzona przez niezastąpioną Ewę Kowieską przepełniona była śpiewem, tańcem oraz grą na instrumentach. Uczestnicy przygotowali dwa piękne występy w czasie wernisaży, prezentujące występy solowe, układy taneczne do utworów muzycznych oraz indywidualne mini koncerty pianistyczne.

Pracownia plastyczna tętniła kolorem i barwą. Pod okiem Ady Michalewskiej, powstały niezwykłe dzieła plastyczne, kolorowe lampiony, malowane talerze, elementy dekoracyjne wykonane techniką decupage, malarstwo olejne w plenerze. Wszystko to, można było podziwiać na końcowych wernisażach i wziąć na pamiątkę do domu.

Czas letni sprzyjał nam piękną słoneczną pogodą, co umożliwiało mam relaks na świeżym powietrzu oraz bajkowe podwieczorki na trawie.

NINIEJSZA FORMUŁA OKAZAŁA SIĘ STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ. DAŁA WSZYSTKIM UCZESTNIKOM WIELKĄ RADOŚĆ ORAZ ZADOWOLENIE. PORAZ KOLEJNY POKAZAŁA NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI TWÓRCZE ORAZ TALENTY DZIECI.

Zrodziła się nowa tradycja... :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć