Witamy serdecznie

„Nasze Przedszkole„  to miejsce dla wszystkich dzieci. Naszym celem nie jest tworzenie profesjonalnych małych artystów, lecz ciekawa i wesoła edukacja kierowana do każdego dziecka, umożliwiająca odkrycie predyspozycji twórczych.

Nasze Przedszkole Akwarelki

Obecnie jeszcze pracujemy pod nazwą "Nasze Przedszkole", ale już wkrótce zmieniamy się dla Was i stajemy się przedszkolem Akwarelki :)

Dowiedz się więcej o Naszym Przedszkolu »

• Spotkanie z egzotycznym gościem!

"AKWARELKI" odwiedził sympatyczny jegomość ze szczypcami, Pan KRAB. Pani Asia opowiedziała nam wiele ciekawostek z życia naszego gościa, np. to że krab chodzi bokiem. Następnie pokazała nam jak sami możemy przyrządzić pyszne krabowe bułeczki. Mniam, mniam, jakie były pyszne!:))

• Gość Akwarelek na Moście Kultury - Teatrzyk jak się patrzy

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z prawdziwym wirtuozem słowa, Zbigniewem Dmitrocą. Wiersze dla dzieci, objazdowy teatrzyk, rymowane zagadki. Nie wiemy kto słuchał uważniej, rodzice czy ich dziatki...;)

• Święto Mamy i Taty u naszych Średniaczków:)

Akwarelkowe Średniaczki w hołdzie swoim kochanym Rodzicom ;)

• Święto Mamy i Taty!

Nasze Maluszki odśpiewały "Sto lat" swoim rodzicom! :)

• Dień Mamy i Taty! :))

Z okazji Dnia Mamy i Taty nasze Maluszki i Starszaki umilały czas swoim kochanym rodzicom. Były oklaski i łzy wzruszenia :D

• Zajęcia z języka angielskiego w bibliotece "Britisch Council" :)

W miniony czwartek nasze Starszaki odwiedziły Centrum Brytyjskie UMCS w Lublinie (bibliotekę British Council). Było tak ciekawie, że większość z nas powróci tam z rodzicami! :))

• Akwarelki w Galerii Labirynt :)

• Z wizytą w Teatrze Muzycznym

Muzyczna historia Calineczki :))

• Kolejne sukcesy plastyczne naszych

przedszkolaków!!!

Ośmioro naszych Starszaków zdobyło nagrody w konkursie plastycznym "Bohaterowie literatury angielskiej i irlandzkiej". Dzieci otrzymały nagrody rzeczowe oraz zaproszenia do uczestnictwa w audycji Radia Lublin prowadzonej przez Panią Ewę Dados. :)

• Gość z Muzykolandii :)

Odwiedził nas Pan Andrzej, przybysz z Muzykolandii. Co ciekawe, pozwolił nam zagrać na swoich instrumentach ;)

• 1 2 3 4 5