Witamy serdecznie

 

„Nasze Przedszkole„  to miejsce dla wszystkich dzieci. Naszym celem nie jest tworzenie profesjonalnych małych artystów, lecz ciekawa i wesoła edukacja kierowana do każdego dziecka, umożliwiająca odkrycie predyspozycji twórczych.

 

Nasze Przedszkole Akwarelki

 

Obecnie jeszcze pracujemy pod nazwą "Nasze Przedszkole", ale już wkrótce zmieniamy się dla Was i stajemy się przedszkolem Akwarelki :)

 

Dowiedz się więcej o Naszym Przedszkolu »

 

 • Andrzejkowa zabawa w Małych Akwarelkach

  Andrzejki to magiczny wieczór pełen wróżb. Z tej okazji nasze maluchy zmieniły swe oblicza i na chwilę przeniosły się w świat przebierańców. Oprócz niepowtarzalnych strojów i szampańskich humorów, podczas naszej imprezy nie zabrakło także lania wosku i innych ciekawych zabaw. Bawiliśmy się wyśmienicie!

  zobacz więcej
 • Cukierek albo psikus!

  Halloween, zwyczaj najbardziej popularny w kulturze amerykańskiej, dotarł także do "Małych Akwarelek". Na głowach dzieci wylądowały kapelusze, a sale ozdobiły własnoręcznie wykonane przez maluchy ozdoby. Zobaczcie sami, jak świetnie się bawiliśmy!

  zobacz więcej
 • Jesienne inspiracje

   

  Jesień przyszła do nas z wielkim impetem. W "Małych Akwarelkach" przywitaliśmy ją w pracowitych nastrojach. Nasze Maluchy m. in. z kasztanów i liści wyczarowały niesamowicie pomysłowe prace. Zobaczcie sami :)

  zobacz więcej
 • Wizyta jeżyka w Małych Akwarelkach :)

   

  Przedwczoraj odwiedził nas sympatyczny mały jeżyk. Choć był milusi jak pluszowy miś, lepiej się było do niego nie przytulać, ponieważ mógł nas boleśnie ukłuć. Wszystko dlatego, że niemal cały pokryty był ostrymi kolcami, które służą mu o obrony. Pani Asia chcąc nam jeżyka dokładniej przedstawić, musiała go trzymać w gruuubych rękawicach. Na koniec zrobiliśmy własne jeżyki - z jabłek oraz flipsów. Mniam, mniam! :D

  zobacz więcej
 • Odwiedziny jeżyka

   

  W ostatni piątek kolejny raz odwiedziła AKWARELKI Pani Asia. Tym razem w towarzystwie cudownego jeżyka. Na początku jeżyk był troszkę zaspany gdyż jest to zwierzątko aktywne nocą zaś śpiące w ciągu dnia. Jednak z czasem jeżyk rozkręcił się i każdy z nas mógł go delikatnie dotknąć. Na koniec każde z nas zrobiło swojego "jeża" - z jabłka, wykałaczek i kilku innych produktów. Zresztą, zobaczcie sami! :)

  zobacz więcej
 • Spotkanie z egzotycznym gościem!

   

  "AKWARELKI" odwiedził sympatyczny jegomość ze szczypcami, Pan KRAB. Pani Asia opowiedziała nam wiele ciekawostek z życia naszego gościa, np. to że krab chodzi bokiem. Następnie pokazała nam jak sami możemy przyrządzić pyszne krabowe bułeczki. Mniam, mniam, jakie były pyszne!:))

  zobacz więcej
 • Gość Akwarelek na Moście Kultury - Teatrzyk jak się patrzy

  Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z prawdziwym wirtuozem słowa, Zbigniewem Dmitrocą. Wiersze dla dzieci, objazdowy teatrzyk, rymowane zagadki. Nie wiemy kto słuchał uważniej, rodzice czy ich dziatki...;)

  zobacz więcej
 • Święto Mamy i Taty u naszych Średniaczków:)

   

  Akwarelkowe Średniaczki w hołdzie swoim kochanym Rodzicom ;)

  zobacz więcej
 • Święto Mamy i Taty!


  Nasze Maluszki odśpiewały "Sto lat" swoim rodzicom! :)

  zobacz więcej
 • Dień Mamy i Taty! :))

   

  Z okazji Dnia Mamy i Taty nasze Maluszki i Starszaki umilały czas swoim kochanym rodzicom. Były oklaski i łzy wzruszenia :D

  zobacz więcej
 • 1 2 3 4 5